Статья - СМИ о ДСС - Пресс-служба - Днепроспецсталь
Українська версіяРусская версияEnglish versionПоискКарта сайта
Статья - СМИ о ДСС - Пресс-служба - Днепроспецсталь
КомпанияСоциальная ответственностьПродажиЗакупкиПресс-служба
Новости
Выставки и конференции
Корпоративное издание "Электрометаллург"
Информационные материалы
ГодМесяц
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
15 Мая
Важливий крок до вирішення проблем довкілля

http://www.rada.zp.ua/news_out.php?2301

На ПАТ "Дніпроспецсталь" відбулась урочиста церемонія відкриття газоочистки сталеплавильного цеху No. 3. Участь в урочистостях взяли голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, голова обласної ради Павло Матвієнко, міський голова Запоріжжя Олександр Сін.

Одним із пунктів обласної програми виведення Запоріжжя з екологічної кризи було спорудження та встановлення сучасної газоочистки на СПЦ-3. Газоочисні установки сталеплавильного цеху No. 3 ввели в експлуатацію в 70-х роках минулого століття. Останні десятиліття вони не забезпечували дотримання сучасних екологічних вимог. Нове ж обладнання, як запевняють фахівці, дозволить зменшити кількість викидів в атмосферу на цьому об'єкті на 70 відсотків. Призначення нової газоочистки - відбір та фільтрація викидів від забруднюючих технологічних джерел. Продуктивність установки складає 1200 тисяч кубометрів за рік.

Тепло привітав колектив заводу зі святом пуску очисної установки голова обласної ради Павло Матвієнко.

- Це справді один із перших об'єктів такого рівня й обсягу, який вирішує екологічні проблеми нашого обласного центру, - зазначив Павло Дмитрович. - У дуже складній боротьбі ми ухвалювали це рішення в 2009 році на сесії обласної ради. Були ті, хто сумнівався, інші казали, що це - чергова повітряна фортеця й нічого з цього не вийде. Як бачимо, вони не мали рації. Цей об'єкт, ця перемога - приклад співпраці обласної влади та бізнесу, важливий крок у вирішенні екологічних проблем нашої області. Вітаю всіх із перемогою, дай, Боже, удачі. Вірю, що за цим кроком будуть наступні. Зі святом вас!

Рішення про реалізацію проекту щодо реконструкції газоочисток заводом "Дніпроспецсталь" ухвалили у складний посткризовий 2009 рік. Керівництво підприємства не приховує, що мотивом для прийняття цього рішення, зокрема, була й жорстка позиція обласної влади, котра наполегливо вимагала виконання заходів регіональної програми захисту довкілля.

Версия для печатиВерсия для печати