Статья - СМИ о ДСС - Пресс-служба - Днепроспецсталь
Українська версіяРусская версияEnglish versionПоискКарта сайта
Статья - СМИ о ДСС - Пресс-служба - Днепроспецсталь
КомпанияСоциальная ответственностьПродажиЗакупкиПресс-служба
Новости
Выставки и конференции
Корпоративное издание "Электрометаллург"
Информационные материалы
ГодМесяц
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
15 Октября
«Дніпроспецсталь» святкує 80-річний ювілей

http://www.zoda.gov.ua

Запоріжці разом з колективом ПАТ «Дніпроспецсталь» відзначають 80 років з дня заснування одного з флагманів металургійного комплексу України.

10 жовтня 1932 року - в день пуску Дніпровської ГЄС, відбулась ще одна історична подія - перша плавка на Заводі інструментальних сталей, який пізніше було перейменовано у «Дніпроспецсталь». Завод став первістком у зведенні потужного індустріального майданчика Запоріжжя, який згодом вивів Запорізький край в індустріальні лідери України.

Сьогодні на «Дніпроспецсталі» працює близько 7 тисяч чоловік, що становить 17% від всіх працюючих в металургійному комплексі регіону. На підприємство припадає майже 19% обсягу реалізації металургійної продукції області.

Колектив ПАО «Дніпроспецсталь» з ювілеєм підприємства привітав голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

- У цьому році ми відзначаємо 80 років промислового майданчику Запорізького краю, плацдармом для якого стала саме «Дніпроспецсталь». Ваше підприємство, у першу чергу, асоціюється з інтелектуальним, науковим та промисловим потенціалом усієї країни. Сьогодні «Дніпроспецсталь» зазнає певних труднощів, адже завод орієнтований на експорт, зокрема, на Європу, яка переживає економічну кризу. Тому двічі цінним є те, що в непрості часи підприємство вирішує питання екології. За це вам низький уклін від усіх жителів Запорізького краю, - з такими словами голова облдержадміністрації звернувся до трудового колективу підприємства.

Як зазначив Олександр Пеклушенко, сьогодні обласна влада у тісній співпраці з Урядом працює над вирішенням проблем підприємств електрометалургійного комплексу. На державному рівні розробляється комплекс заходів, які дозволять подолати кризові явища у галузі.

- На всеукраїнській нараді у Дніпропетровську Президент України Віктор Янукович сформулював головний пріоритет для реального сектору економіки. Передусім ми маємо зорієнтувати промисловість на внутрішній ринок, що дозволить нашим підприємствам отримувати замовлення, нарощувати обсяги виробництва та працювати на повну потужність, - наголосив Олександр Пеклушенко.

З нагоди ювілею ветерани «Дніпроспецсталі» та найкращі працівники підприємства отримали від облдержадміністрації та обласної ради цінні подарунки, почесні відзнаки та грамоти.

Версия для печатиВерсия для печати